KELUSHI 50 stks/partij SC Fiber Optic Quick Connector Multimode FTTH SC Single Mode UPC Snelle Connector

€18.98

Nieuw product

1 items

Tags: Goedkoop KELUSHI 50 stks/partij SC Fiber Optic Quick Connector Multimode FTTH SC Single Mode UPC Snelle Connector, Hoge Kwaliteit KELUSHI 50 stks/partij SC Fiber Optic Quick Connector Multimode FTTH SC Single Mode UPC Snelle Connector, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.


Deze connector systeem verwijdert een eis voor epoxy, lijm of kostbare uithardingsovens, met kenmerken van hoge installationquality, hoog slagingspercentage en hoge betrouwbaarheid. Polijsten: PC Fiber Kabel Type: 0.9mm Strakke Buffer Fiber, 2.0mm, 3.0mm Drop Kabel Insertion Loss: Mode: Single-Mode (9/125) Export Markten: Global Pakket: 50 x SC Optische Fiber Quick Connector
1. wij accepteren escrow. U kunt betalen via alipay, visum, mastercard, de western union, overschrijving op Sportolunga.com.
2. maak de betaling zo spoedig mogelijk, zodat u kunt het item te krijgen eerder.
3. noot: elke invoer tarief van het item is de verantwoordelijkheid van de koper, niet inbegrepen in de verkoopprijs of verzendkosten; maar we zullen het product als een geschenk met een lagere waarde om u te helpen gemakkelijk het item door de douane.
over verzending
1. wereldwijde verzending( met uitzondering van een paar landen en apo/fpo).
2. alle orders zullen onmiddellijk worden verwerkt en zal worden verzonden in 2-3 dagen na de betaling is bevestigd voor vakantie tijd verlengde.
3, neem dan zo vriendelijk niet 1-3 lage scores op verzendkosten ertoe leiden dat de overzeese verzending zal worden beïnvloed door vele factoren zoals douane verwerking, post staking, enz..
4. we o lleen het punt aan de bevestigde bestelling adressen, dus zorg ervoor dat uw adres afleveradres overeenkomt met uw bestelling.
5. facultatieve verschepende manieren: de post van china luchtpost, hongkong post de luchtpost, epacket, ems, dhl, fedex, ups, enz..
6. bijna alle bestellingen onder 2kg is gratis verzending door de post van china luchtpost. Kunt u kiezen voor andere scheepvaart manieren als je nodig hebt dringend het item!
7. u kunt bijhouden het pakket met de tracking nummer op de website van: www.17track.net/zh- cn/

Compatibel Huawei
Fiber Type Single Mode
Item Lengte 1m
grootte SC UPC
Modelnummer SC-DT10P
Connector Type SC/UPC
Merknaam KELUSHI
Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.39kg (0.86lb.)
Afmeting Pakket 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)

Gerelateerde producten